Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Artur Bogdański (14459 niezalogowanych)
169 Postów
Henryk Owsianko
(HenrykO)
Stary wyjadacz
[video type=youtube][/video]
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
ehhhhh...a ta nasza Mordka , nawet nie zdawala sobie sprawy z tego , ze podejmujac taki temat na forum......burze rozpeta.....ale przynajmniej cos sie dzieje.... ludzie, zanim odezwiecie sie pierwszy raz w jakiejs sprawie, przeczytajcie wpisy od samego poczatku,wiem ,z e to moze byc troche upierdliwe dla niektorych, ale tylko w ten sposob kazdy moze sie odpowiednio ustosunkowac...pozdrawiam serdecznie.......Heniu..mielismy juz nie zabierac glosu w tej sprawie .....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
W odpowiedzi na Twoja bezmysla odpowiedz,widze ze slowo alkoholista Ci znane ale za to ksiadz nie. W liczbie mnoznej pisze sie ksiedzom a nie ksiezom bo to zupelnie co innego. Mam nadzieje ze jutro rano bedziesz jeszcze wiedziala jak ten Twoj ukochany ma na imie.
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
Toppi , tu chyba nie chodzi o to jakie , kto bledy robi, ortograficzne czy stylistyczne, choc jedne i drugie przyprawiaja mnie o gesia skorke......bo gdyby trzeba bylo drazyc temat , to ja moge Ci powiedziec, ze LICZBA MNOZNA .....po prostu NIEISTNIEJE !!!! pozdrawiam....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Oj istnieje ale to na marginesie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
loulou nie masz poparcia w kolezance i sie gubisz..widze HAHAH..nie tu nie wazna stylistyka,interpunkcja , ortogrsfia..ale wazne że błednie piszemy haha,,
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
w nikim nie musze miec poparcia...sama sobie je daje jak jest mi potrzebne........a jak sie gubie , to umiem sie sama odnalezc...a niektorych odpowiedzi nie komentuje, bo nie lubie sie znizac do pewnych poziomow,z calym szacunkiem pozdrawiam...
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Nadzieja, wola, pewność i spokój,
Miasto smak lata na każdym kroku,
Ja, tysiąc elementów, jedna całość,
Syreni gród, ostatnia z nocy,
Dobranoc....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
haha publicystyka 'prawie na poziomie'.............:



Koniec reklamy !

Wracamy do tresci watku

Prawdziwa Miłośc wierzycie Jeszcze w te slowo??
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
TOPPI napisał:
W odpowiedzi na Twoja bezmysla odpowiedz,widze ze slowo alkoholista Ci znane ale za to ksiadz nie. W liczbie mnoznej pisze sie ksiedzom a nie ksiezom bo to zupelnie co innego. Mam nadzieje ze jutro rano bedziesz jeszcze wiedziala jak ten Twoj ukochany ma na imie.

No i mow do slupa... Jesli juz, to nie alkoholista, tylko alkoholik, alkoholiczka.

Kochanie, cytuje za slownikiem ortograficznym:

ksiądz księdza, księdzu, W. księże; księża, księży, księżom, księżâ€¢mi; przym.: księżowski (skrót: ks. a. x.) [29]
księży: księża obora, ale: Księży Las (miejscowość)

Moze dla Ciebie to niepojete, ale jestem dumna z tego, ze choc znam slowko ksiadz i jego odmiane, to nie znam tych panow osobiscie. Ty natomiast jestes dumna... hmmm... na odwrot. Widzisz, nie dogadamy sie.

Reszta wypowiedzi Twojej i Kachny rowniez - niestety, sorry - nie nadaje sie do dalszego komentowania.
I jeszcze jedno: jesli macie cos do mnie, prosze nie napadac na innych, np. na Loulou, bo to nie fair.
W przeciwienstwie do Was biore odpowiedzialnosc za wlasne slowa.

Ide dalej sie relaksowac, czego wszystkim zycze
Zgłoś wpis


Bliżej nas